Planeta plná gadgetů z Číny · databáze nejlepších kuponů
smartphony

OPPO Ace 2 má nejrychlejší bezdrátové nabíjení na trhu, 90 Hz displej i Snapdragon 865

15. dubna 2020 3 min čtení

Společnost OPPO vyrábí několik sérií smartphonů, jednou z nich je i Sobí eso. Tyto smartphony jsou známé díky velmi rychlému 65 W kabelovému nabíjení. Výrobce však upustil od jména Reno a pokračuje pouze jako Ace.

Nyní přichází s novým smartphonem - OPPO Ace 2, Který dostal neskutečné 40 W bezdrátové nabíjení.

Rychlost 40 W bezdrátového nabíjení

Čínské OPPO vyniká v oblasti nabíjení smartphonů a můžeme ho brát i za jakéhosi průkopníka v nabíjecích technologiích.

V jejich podání jsme viděli několik velmi rychlých nabíjecích technologií - 65 W SuperVOOC 2.0 či 30 W bezdrátové VOOC Flash Charge.

Tentokrát přicházejí s novým AirVOOC, 40 W bezdrátovým nabíjením. AirVOOC nabije 4 000 mAh baterii pouze za 56 minut. Aktuálně jde o nejrychlejší bezdrátové nabíjení na trhu.

Konkurence je silná, nejnovější Huawei také dosahuje nabíjecí výkon 40 W, ale telefon bude dostupný až v červnu 2020. Společnost Vivo vyvíjí 60 W bezdrátové nabíjení, které bude představeno koncem roku 2020.

Takový nabíjecí výkon už potřebuje i aktivní chlazení. Nabíječka AirVOOC je dostatečně tichá a její hlučnost nepřesahuje 22 dB.

Hardware pravé vlajkové lodi

OPPO Ace 2 přichází s 6,55 "FullHD + AMOLED displejem s certifikací HDR10+ a potěší i obnovovací frekvence 90 Hz.

Novinka od OPPO jde s dobou av průstřelu displeje dostala 16 MPx šelf kameru. Displej také dostal čtečku otisků.

O výkon se stará nejvýkonnější křemík pro tento rok, Qualcomm Snapdragon 865, s grafickým čipem Adreno 650. Smartphone přichází ve třech paměťových verzích - 8 / 128 GB, 8 / 256 GB a 12/256 GB

Vnitřní paměť běží na rychlém čipu UFS 3.0. 8 GB RAM jsou typu LPDDR4X, 12 GB RAM paměť je již založena na nejnovější technologii LPDDR5.

Na zadní straně najdeme čtveřici snímačů - 48 MPx Sony IMX586 hlavní s clonou f / 1.7, 8 MPx ultraširoký se 119 ° zorným úhlem a dvojici 2 MPx snímačů, portrétový a hloubkový.

Telefon podporuje elektronickou stabilizaci - EIS. Fotoaparát dokáže natáčet video v maximální kvalitě 4K 60 fps.

Příjezd již brzy

OPPO Ace 2 bude dostupný od 20.04.2020 na čínském trhu. cena 8 / 128 GB verze začne na 3 999 juanů – 517 € / 13 890 kč.

Cena 12 / 256 GB verze bude o něco vyšší, 4 599 juanů – 595 € / 15 975 kč. Bezdrátová nabíječka bude stát 249 juanů – 32 € / 865 kč.

Nezmeškej nejlepší kupóny 📩

Přihlas se k odběru a nové kupony ti pošleme e-mailem dříve, než vyprší. Posíláme ho jen jednou měsíčně - žádný spam.

Diskuse (0)